Διάκριση μαθήτριας στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα αντισφαίρισης Γενικών και Επαγγελματικών Λυκείων
Η μαθήτρια Λιάπη Θεοδώρα από τη Β τάξη του τομέα Υγείας Πρόνοιας και Ευεξίας του σχολείου μας , συμμετείχε στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα αντισφαίρισης Γενικών και Επαγγελματικών Λυκείων 20-24/3/23 και κατέκτησε την 3η θέση στο διπλό κοριτσιών ! Συγχαρητήρια από το Σύλλογο διδασκόντων και τη Δ/νση του σχολείου !!
![](http://1epal-iliou.edu.gr/wp-content/uploads/2023/05/LIAPH-1-1024x461.jpg)
ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ 1ου ΚΑΙ 2ου ΕΠΑΛ ΙΛΙΟΥ
![](http://1epal-iliou.edu.gr/wp-content/uploads/2023/05/φιλικός-1ο-και-2ο-ΕΠΑΛ-ΙΛΙΟΥ.jpg)