Υπεύθυνοι Εκπαιδευτικοί Covid-19 και οδηγίες διαχείρισης ύποπτου περιστατικού Covid-19

Αγαπητοί γονείς,

Σας ενημερώνουμε ότι  υπεύθυνη Covid στο 1ο ΕΠΑΛ ΙΛΙΟΥ έχει
οριστεί η Δ/ντρια κ. Παπαδοπούλου Αγάπη και αναπληρώτριά της η κ. Λούβη Κλεοπάτρα.

Μπορείτε να  επικοινωνείτε μαζί τους:
  1) μέσω του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου του σχολείου (mail@1epal-iliou.att.sch.gr)
  2) τηλεφωνικά στο 210-2614559-2102621414  και ώρες  8.00-14.00.

Στο συνημμένο αρχείο θα βρείτε πληροφορίες και οδηγίες διαχείρισης
ασθενούς με ύποπτα συμπτώματα.

Παρακαλούμε να επικοινωνείτε με το σχολείο, να μας ενημερώνετε σχετικά με την υγεία των μαθητών/τριών  μας και να ακολουθείτε τις οδηγίες του ΕΟΔΥ.

Τέλος, σας παρακαλούμε θερμά σε περίπτωση απουσίας μαθητή/τριας  λόγω ασθένειας, ο μαθητής/τρια να επιστρέφει στο σχολείο με γραπτή ιατρική γνωμάτευση.

Με τη βοήθεια και τη συνεργασία σας και τη βαθιά συναίσθηση της ατομικής  μας ευθύνης θα διασφαλίσουμε τη λειτουργία του σχολείου και θα προστατεύσουμε την υγεία των μαθητών,  των εκπαιδευτικών και των οικογενειών μας.

Από τη Διεύθυνση του 1ου ΕΠΑΛ ΙΛΙΟΥ