Σας προσκαλούμε να παρακολουθήσετε ζωντανά το Δημοτικό Συμβούλιο Εφήβων αύριο Τετάρτη 6 Απριλίου και ώρα 09:30 το πρωί από την ιστοσελίδα του Δήμου https://www.ilion.gr/. Συμμετέχουν μαθητές και μαθήτριες του 1ου ΕΠΑΛ Ιλίου.
![](http://1epal-iliou.edu.gr/wp-content/uploads/2022/04/277770155_292990579647137_766424754192256915_n-1024x370.jpg)
Ανδρομάχης 1 & Χασιάς Ίλιον
Σας προσκαλούμε να παρακολουθήσετε ζωντανά το Δημοτικό Συμβούλιο Εφήβων αύριο Τετάρτη 6 Απριλίου και ώρα 09:30 το πρωί από την ιστοσελίδα του Δήμου https://www.ilion.gr/. Συμμετέχουν μαθητές και μαθήτριες του 1ου ΕΠΑΛ Ιλίου.